PURINA FriskiesACTIVE granule za pse, sa govedinom, 2,4 kgKompletna hrana za životinje

849,00 RSD
2.400 g (35,38 RSD za 100 g)uključen PDV, uz
Trenutno nije dostupno
Nije dostupno u dm prodavnicama
Besplatna dostava od 3.000 RSD
Mogućnost plaćanja pouzećem
Besplatan povrat proizvoda
Samo online logo

Kraj liste

Informacije o proizvodu

Opis proizvoda

  • Hrana bogata visokokvalitetnim proteinima, vitaminima i mineralima
  • Kompletna izbalansirana ishrana za svaki dan za odrasle pse koji su puni energije
  • Razvijena od strane Purina nutricionista
  • Sadrži vitamin E koji pomaže u prevazilaženju stresa okoline tokom povećane aktivnosti
FRISKIES® Active, sa govedinom je savršena suva hrana za odrasle pse koji su puni energije i uvek spremni na igru. FRISKIES® Active sadrži vitamin B (+20% u poređenju sa FRISKIES® Balance), koji je važan za održavanje nivoa energije, vitamin E, koji pomaže u prevazilaženju stresa okoline tokom povećane aktivnosti. Dostupan u ukusa mesa u kojem će Vaš pas sigurno uživati.
dm broj proizvoda: 2704776
GTIN: 7613034232229

Karakteristike proizvoda

Životinjska vrsta:
psi

Preporuka za hranjenje

Ove količine su proseci bazirani na aktivnim psima i psima povišene aktivnosti. Individualne potrebe variraju i ishranu treba prolagoditi potrebama kako biste svog psa održali vitkog, zdrave telesne težine. Samo suva hrana Težina psa=1-5kg=Normalna aktivnost=40-120g. Umerena aktivnost=45-135g. Visoka aktivnost=50-155g Težina psa=5-10kg =Normalna aktivnost=120-190g. Umerena aktivnost=135-215g. Visoka aktivnost=155-245g Težina psa=10-25kg =Normalna aktivnost=190-350g. Umerena aktivnost=215-400g. Visoka aktivnost=245-455g Težina psa=25-45kg =Normalna aktivnost=350-515g. Umerena aktivnost=400-590g. Visoka aktivnost=455-670g Težina psa=45-70kg =Normalna aktivnost=515-695g. Umerena aktivnost=590-795g. Visoka aktivnost=670-900g Suva + Vlažna hrana Težina psa= 10kg=Normalna aktivnost=100g. Povišena aktivnost=130g. Kesica vlažne hrane= x4 Težina psa=10kg=Normalna aktivnost=100g. Povišena aktivnost=130g. Kesica vlažne hrane= x4 Težina psa=20kg=Normalna aktivnost=190g. Povišena aktivnost=235g. Kesica vlažne hrane= x5 Težina psa=45kg=Normalna aktivnost=340g. Povišena aktivnost=415g. Kesica vlažne hrane= x8

Broj dozvole za hranu za kućne ljubimce

2309105100

Analitičke komponente

Proteini: 20%; sadržaj masti: 10%; sirovi pepeo: 8%; sirova vlakna: 3,5%; omega 6 masne kiseline (linolna kiselina): 1,7%; Omega 3 masne kiseline 8linolenska kiselina): 0,1%.

Sastojci

Žitarice(celo zrno 59%, meso i prerađevine životinjskog porekla(10%, od čega 4% govedine, ulja i masti, prerađevine biljnog porekla, ekstrakti biljnih proteina, minerali.

Napomena za upotrebu

Hranu servirati na sobnoj temperaturi. Čista, sveža voda za piće treba da bude dostupna sve vreme.

Aditivi

Nutritivni dodaci: UI/kg: Vit. A: 22 800; Vit. D3: 1 300; Vit. E: 108; mg/kg: 3b103: (Fe: 94); 3b202: (I: 2.3); 3b405: (Cu : 10.5); 3b503: (Mn: 7.1); 3b605: (Zn: 140); 3b801: (Se: 0,23); Vitamini B skupine:90; Sa bojama(1). Antioksidansi: E310, E320, E321 . (1) bez veštačkih boja.

Uputstvo za čuvanje

Čuvati na suvom i hladnom mestu i koristiti do datuma naznačenog na pakovanju.

Proizvođač/Distributer

Proizvođač: Nestlé Hungària Kft. Distributer: Veletabak d.o.o.; Temerinski Put 102, Novi Sad e-mail: office@veletabak.rs

Zemlja porekla

EU, Mađarska

Inspirišite se

Kraj liste

Slični proizvodi

  1. Marka: PURINA Friskies; Ime proizvoda: Granule za pse Balance, 2.400 g; Pravna kategorija: Kompletna hrana za životinje; Cena: 949,00 RSD; Osnovna cena: 2.400 g (39,54 RSD za 100 g); Samo online logo; Dostupnost: Status zelena Dostupno, Status crvena Proizvod dostupan samo onlineGranule za pse Balance PURINA Friskies
    Samo online logo
    949,00 RSD
    2.400 g (39,54 RSD za 100 g)
    PURINA FriskiesGranule za pse Balance, 2.400 gKompletna hrana za životinje
    (2)
    Dostupno
    Proizvod dostupan samo online
  2. Marka: PURINA Friskies; Ime proizvoda: Granule za pse Junior, 2.400 g; Pravna kategorija: Kompletna hrana za životinje; Cena: 949,00 RSD; Osnovna cena: 2.400 g (39,54 RSD za 100 g); Samo online logo; Dostupnost: Status zelena Dostupno, Status crvena Proizvod dostupan samo onlineGranule za pse Junior PURINA Friskies
    Samo online logo
    949,00 RSD
    2.400 g (39,54 RSD za 100 g)
    PURINA FriskiesGranule za pse Junior, 2.400 gKompletna hrana za životinje
    (2)
    Dostupno
    Proizvod dostupan samo online
  3. Marka: PURINA Friskies; Ime proizvoda: Balance 5 PROMISES kompletna suva hrana za pse - briketi sa piletinom, govedinom i povrćem, 500 g; Pravna kategorija: Kompletna hrana za životinje; Cena: 209,00 RSD; Osnovna cena: 0,5 l (418,00 RSD za 1 l); Dostupnost: Status zelena Dostupno, Status siva Izaberite dm prodavnicu Balance 5 PROMISES kompletna suva hrana za pse - briketi sa piletinom, govedinom i povrćem PURINA Friskies
    209,00 RSD
    0,5 l (418,00 RSD za 1 l)
    PURINA FriskiesBalance 5 PROMISES kompletna suva hrana za pse -..., 500 gKompletna hrana za životinje
    (1)
    Dostupno
    Izaberite
  4. Marka: whiskas; Ime proizvoda: Briketi sa govedinom, 300 g; Pravna kategorija: Kompletna hrana za životinje; Cena: 189,00 RSD; Osnovna cena: 300 g (63,00 RSD za 100 g); Dostupnost: Status zelena Dostupno, Status siva Izaberite dm prodavnicu Briketi sa govedinom whiskas
    189,00 RSD
    300 g (63,00 RSD za 100 g)
    whiskasBriketi sa govedinom, 300 gKompletna hrana za životinje
    (12)
    Dostupno
    Izaberite
  5. Marka: PURINA ONE; Ime proizvoda: ONE ACTIVE suva hrana za mini i male pse - piletina i pirinač, 800 g; Pravna kategorija: Kompletna hrana za životinje; Cena: 569,00 RSD; Osnovna cena: 0,8 kg (711,25 RSD za 1 kg); Dostupnost: Status zelena Dostupno, Status siva Izaberite dm prodavnicu ONE ACTIVE suva hrana za mini i male pse - piletina i pirinač PURINA ONE
    569,00 RSD
    0,8 kg (711,25 RSD za 1 kg)
    PURINA ONEONE ACTIVE suva hrana za mini i male pse -..., 800 gKompletna hrana za životinje
    (6)
    Dostupno
    Izaberite
  6. Marka: DEIN BESTES; Ime proizvoda: Kompletna hrana za odrasle pse - govedina, 150 g; Pravna kategorija: Kompletna hrana za životinje; Cena: 89,00 RSD; Osnovna cena: 150 g (59,33 RSD za 100 g); dm marka logo; Dostupnost: Status zelena Dostupno, Status siva Izaberite dm prodavnicu Kompletna hrana za odrasle pse - govedina DEIN BESTES
    dm marka logo
    89,00 RSD
    150 g (59,33 RSD za 100 g)
    DEIN BESTESKompletna hrana za odrasle pse - govedina, 150 gKompletna hrana za životinje
    (82)
    Dostupno
    Izaberite
  7. Marka: PURINA Friskies; Ime proizvoda: 5 PROMISES kompletna vlažna hrana za odrasle mačke - govedina, 85 g; Pravna kategorija: Kompletna hrana za životinje; Cena: 63,00 RSD; Osnovna cena: 85 g (74,12 RSD za 100 g); Dostupnost: Status zelena Dostupno, Status siva Izaberite dm prodavnicu 5 PROMISES kompletna vlažna hrana za odrasle mačke - govedina PURINA Friskies
    63,00 RSD
    85 g (74,12 RSD za 100 g)
    PURINA Friskies5 PROMISES kompletna vlažna hrana za odrasle..., 85 gKompletna hrana za životinje
    (0)
    Dostupno
    Izaberite
  8. Marka: PURINA Friskies; Ime proizvoda: Potpuna suva hrana za odrasle mačke sa piletinom i povrćem, 300 g; Pravna kategorija: Kompletna hrana za životinje; Cena: 179,00 RSD; Osnovna cena: 300 g (59,67 RSD za 100 g); Dostupnost: Status zelena Dostupno, Status siva Izaberite dm prodavnicu Potpuna suva hrana za odrasle mačke sa piletinom i povrćem PURINA Friskies
    179,00 RSD
    300 g (59,67 RSD za 100 g)
    PURINA FriskiesPotpuna suva hrana za odrasle mačke sa piletinom..., 300 gKompletna hrana za životinje
    (5)
    Dostupno
    Izaberite
  9. Marka: Pedigree; Ime proizvoda: Vlažna hrana za odrasle pse - govedina u želeu, 100 g; Pravna kategorija: Hrana za životinje; Cena: 79,00 RSD; Osnovna cena: 100 g (79,00 RSD za 100 g); Dostupnost: Status zelena Dostupno, Status siva Izaberite dm prodavnicu Vlažna hrana za odrasle pse - govedina u želeu Pedigree
    79,00 RSD
    100 g (79,00 RSD za 100 g)
    Dostupno
    Izaberite
  10. Marka: Pedigree; Ime proizvoda: ADULT kompletna suva hrana za odrasle pse - govedina i povrće, 2,6 kg; Pravna kategorija: Kompletna hrana za životinje; Cena: 1.179,00 RSD; Osnovna cena: 2,6 kg (453,46 RSD za 1 kg); Dostupnost: Status zelena Dostupno, Status siva Izaberite dm prodavnicu ADULT kompletna suva hrana za odrasle pse - govedina i povrće Pedigree
    1.179,00 RSD
    2,6 kg (453,46 RSD za 1 kg)
    PedigreeADULT kompletna suva hrana za odrasle pse -..., 2,6 kgKompletna hrana za životinje
    (1)
    Dostupno
    Izaberite

Kraj liste