Kraj liste
Bebe i deca
Novo u asortimanu
- Marka: Pampers; Ime proizvoda: pure skin cleaning 99% voda vlažne maramice za bebe, 180 kom; Cena: 689,00 RSD; Osnovna cena: 180 kom (3,83 RSD za 1 kom); Novo logo; Dostupnost: Status zelena Dostupno, Status siva Izaberite dm prodavnicu
- Marka: Pampers premium care; Ime proizvoda: Pelene, veličina 6 (13-18kg) - mesečno pakovanje, 140 kom; Cena: 5.499,00 RSD; Osnovna cena: 140 kom (39,28 RSD za 1 kom); Novo logo, Samo online logo; Dostupnost: Status zelena Dostupno, Status crvena Proizvod dostupan samo online5.499,00 RSD140 kom (39,28 RSD za 1 kom)DostupnoProizvod dostupan samo online
Kraj liste
Naša preporuka
- Marka: Aptamil; Ime proizvoda: PRONUTRA 3 mlečna formula za malu decu, od 12 meseci, 800 g; Pravna kategorija: Prelazno mleko; Cena: 2.549,00 RSD; Osnovna cena: 800 g (318,63 RSD za 100 g); Dostupnost: Status zelena Dostupno, Status siva Izaberite dm prodavnicu2.549,00 RSD800 g (318,63 RSD za 100 g)DostupnoIzaberite
- Marka: Aptamil; Ime proizvoda: PRONUTRA 4 mlečna formula za malu decu, od 24 meseca nadalje, 800 g; Pravna kategorija: Prelazno mleko; Cena: 2.549,00 RSD; Osnovna cena: 800 g (318,63 RSD za 100 g); Dostupnost: Status zelena Dostupno, Status siva Izaberite dm prodavnicu2.549,00 RSD800 g (318,63 RSD za 100 g)DostupnoIzaberite
- Marka: Aptamil; Ime proizvoda: PRONUTRA® mleko za malu decu, od 12 meseci starosti, 400 g; Pravna kategorija: Dodatak ishrani, Prelazno mleko; Cena: 1.369,00 RSD; Osnovna cena: 400 g (342,25 RSD za 100 g); Dostupnost: Status zelena Dostupno, Status siva Izaberite dm prodavnicu1.369,00 RSD400 g (342,25 RSD za 100 g)DostupnoIzaberite
- Marka: dmBio; Ime proizvoda: Bebi kašica - jabuka sa bananom i prosom , od 6. meseca, 190 g; Pravna kategorija: Dijetetska namirnica; Cena: 169,00 RSD; Osnovna cena: 190 g (88,95 RSD za 100 g); dm marka logo; Dostupnost: Status zelena Dostupno, Status siva Izaberite dm prodavnicu169,00 RSD190 g (88,95 RSD za 100 g)DostupnoIzaberite
- Marka: babylove; Ime proizvoda: Bebi kašica - šljiva u krušci, od 5. meseca, 190 g; Pravna kategorija: Dodatak ishrani; Cena: 139,00 RSD; Osnovna cena: 190 g (73,16 RSD za 100 g); dm marka logo; Dostupnost: Status zelena Dostupno, Status siva Izaberite dm prodavnicu139,00 RSD190 g (73,16 RSD za 100 g)DostupnoIzaberite
Kraj liste
Inspirišite se
Sponzorisano
Sponzorisano
Nega, hrana i ostali proizvodi za bebe i malu decu
Tokom trudnoće najbolje moguće ste se pripremili na prve mesece sa bebom. Tamanili ste priručnike za roditelje jedan za drugim i opremili se svim najvažnijim priborom za negu malog deteta. Pa ipak, niko ne može stvarno da vas pripremi da znate kako je kada ste prvi put roditelj. Jedno je sigurno: dolazi do velike promene, jer mali vragolani okreću naš svet naglavačke. Da bismo vam olakšali početak nove faze u životu, podelićemo sa vama naše savete i omiljene proizvode. Pratimo vas od prvih koraka do odrastanja vašeg mezimca uz vrhunske proizvode kvalitetnih marki kao što su babylove, Novalac, Pampers i mnoge druge!
Za mamu!
Trudnoća je sasvim posebna faza i povezana je sa radošću i uzbuđenjem, naročito kod prvog deteta. Devet meseci deluje dugo, ali novopečeni roditelji znaju da vreme trudnoće brže proleti nego što se očekuje. Stoga ne dozvolite sebi da se uznemiravate i prođite kroz ovu fazu što je moguće opuštenije. Uživajte u svakom trenutku. Na primer, tu je ulje za negu u trudnoći Weleda koje je idealno za prevenciju strija i za relaksirajuće masaže. Takođe, mast za bradavice može da se nanosi i pre porođaja pri čemu se koža priprema za buduće potrebe dojenja. Mamin korisni pratilac tokom trudnoće može da bude i kalendar trudnoće, koji vam daje sveobuhvatni pregled informacija za svaku nedelju trudnoće.
Oprema za bebu i dete
Svi znamo za gomile pelena, koje su uobičajen poklon pre porođaja ili na samom porođaju, i za to postoji dobar razlog! Jer, dok ne dođe vreme za njihovo skidanje, naši mališani napune ukupno do 5 000 pelena. Dnevni broj pelena za vaše dete zavisi od njegovog uzrasta. Kod novorođenčadi, pelene moraju da se menjaju do osam puta dnevno, a kasnije oko pet puta dnevno.
Izbor pravih pelena je od suštinske važnosti. One moraju da budu praktične, da dobro upijaju i treba da budu prijatne za nošenje. Sposobnost upijanja pelene je važan faktor, jer ako bebina koža bude predugo vlažna, to može da ima za posledicu crvenilo i osip zbog pelena. U dm-u imate veliki izbor raznih marki i vrsta pelena najboljeg kvaliteta, kao i vlažnih maramica, bebi pudera i još mnogo toga. Pored jednokratnih pelena, dm nudi i tetra pelene i pelene za kupanje. Na taj način, opremljeni ste za svaku priliku.
Male babylove igračke pogodne su da odvrate pažnju deteta prilikom menjanja pelena i taj proces učine što bržim i jednostavnijim. Dok se vaše malo zlato potpuno oduševljava glodalicama i plišanim igračkama – zvečkama, u trenutku možete da spremite čistu pelenu. Ali ne brinite ako povijanje u početku ne uspeva tako lako. Uz brojku od osam pelena dnevno svakako ćete uskoro ovladati tom veštinom!
Hrana za bebe: da ima svega!
Posebno prvih meseci mališani rastu naročito brzo i stoga su im potrebni važni nutrijenti iz majčinog mleka. Ne mogu uvek sve majke da doje svoju decu. Zbog toga mnogi poznati brendovi proizvode kvalitetne adaptirane mlečne formule za svaki uzrazt.
Osim toga, dm ima flašice za bebe od stakla ili kvalitetne plastike, kao i odgovarajuće cucle. Za navikavanje na flašicu važno je da nađete pravu cuclu, koja prija vašoj bebi. Veći broj cucli oponaša bradavicu i tako pruža osećaj poznatog. Specijalne cucle protiv grčeva sprečavaju da se prilikom pijenja proguta previše vazduha i time čuvaju stomačić bebe. Pošto bočice i cucle moraju da se prokuvaju i sterilišu nakon svake upotrebe, uvek treba da imate pri ruci dovoljno sudova.
Kada se pojave prvi zubići, mališanima polako počinju da se dopadaju i kašice i čvrsta hrana. Sa Hipp namirnicama u teglicama uvek ste savršeno spremni, naročito kada ste napolju. Raznovrsni izbor hrane od govedine, piletine, povrća, pirinča i drugih ukusnih dodataka male gurmane čine sitima. Kašica od žitarica ili griza uveče puni gladni stomačić i vaša mala duša spavaće dubokim i čvrstim snom.
Kada opet treba da popunite zalihe pribora za bebe, u dm-u ste na pravom mestu. Pored pelena, bočica, cucli i sličnih stvari, možete naći i sredstva za pranje za bebe, sredstva za dezinfekciju, osigurače za prozore i vrata i još mnogo toga za čist i bezbedan dom.









