OLIVALAMLA ŠAMPON, 250 ml
759,00 RSD
250 ml (303,60 RSD za 100 ml)uključen PDV, uz
Nije dostupno
Trenutno nije moguće prikazati dostupnost u dm prodavnici
Besplatna dostava od 3.000 RSD
Mogućnost plaćanja pouzećem
Besplatan povrat proizvoda
Kraj liste
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- Pogodan za često pranje oslabljene kose
- Vraća elastičnost i sjaj kosi
- Blage je formulacije
- Obogaćen pantenolom za dodatnu negu
- Bez sulfata i silikona
OLIVAL AMLA šampon namenjen je oslabljenoj kosi i učestalom pranju. Blage je formulacije, ne sadrži sulfate i silikone, a obogaćen je pantenolom za dodatnu negu. Nežno čisti kosu, pomažući joj da povrati elastičnost i sjaj. OLIVAL AMLA šampon mogu da koriste i žene i muškarci.
dm broj proizvoda: 3046598
GTIN: 3858892695937
Karakteristike proizvoda
Karakteristike proizvoda
- Delovanje:
- nega, za sjaj
- Karakteristike proizvoda:
- bez sulfata
- Tip kose:
- oštećena kosa
Sastojci
Sastojci
AQUA, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, COCO-BETAINE, SODIUM C14-16 OLEFIN SULFONATE, GLYCERIN, PANTHENOL, DECYL GLUCOSIDE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, EMBLICA OFFICINALIS FRUIT EXTRACT, GUAR HIDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, DIMETHYL LAURAMIDE/MYRISTAMIDE, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, PARFUM, POTASSIUM SORBATE, DISODIUM EDTA, EUCALYPTUS GLOBULUS OIL, PINENE, CAMPHOR
Napomena za upotrebu
Napomena za upotrebu
Nanesite Olival Amla šampon na mokru kosu, lagano umasirajte i ostavite nekoliko minuta da deluje. Zatim isperite kosu uz lagano raščešljavanje. Po potrebi ponovite postupak.
Proizvođač/Distributer
Proizvođač/Distributer
Mentis d.o.o.
Bulevar Milutina Milankovića 1V, Beograd
Zemlja porekla
Zemlja porekla
EU, Hrvatska
Inspirišite se
Slični proizvodi
- Marka: KUNDAL; Ime proizvoda: Šampon za kosu HONEY & MACADAMIA, 500 ml; Cena: 1.949,00 RSD; Osnovna cena: 500 ml (389,80 RSD za 100 ml); Novo logo; Dostupnost: Status zelena Dostupno, Status siva Izaberite dm prodavnicu ; Slika generisana uz pomoć veštačke inteligencije1.949,00 RSD500 ml (389,80 RSD za 100 ml)DostupnoIzaberite
Kraj liste
Kupuju i drugi kupci
- Marka: Purina Gourmet; Ime proizvoda: Gold pašteta za odrasle mačke u konzervi - piletina, 85 g; Pravna kategorija: Kompletna hrana za životinje; Cena: 85,00 RSD; Osnovna cena: 85 g (100,00 RSD za 100 g); Dostupnost: Status zelena Dostupno, Status siva Izaberite dm prodavnicu85,00 RSD85 g (100,00 RSD za 100 g)DostupnoIzaberite
Kraj liste
Još OLIVAL proizvoda



