AZETA bioOrganska pasta za zube za decu - Breskva, od 3 - 7 godina, 50 ml
789,00 RSD
50 ml (1.578,00 RSD za 100 ml)uključen PDV, uz
Dostupno
Standardna isporuka 2-5 radnih dana
Proverite dostupnost u
Besplatna dostava od 3.000 RSD
Mogućnost plaćanja pouzećem
Besplatan povrat proizvoda
Kraj liste
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- Pasta za zube za decu
- Namenjena za uzrast od 3 do 7 godina
- Osvežavajući ukus breskve
- Za nežno čišćenje mlečnih zuba
- Pomaže u održavanju oralne higijene
AZETAbio pasta za zube - Breskva je specijalno formulisana za svakodnevnu oralnu higijenu dece. Sa prijatnim i osvežavajućim ukusom breskve, pranje zuba postaje zabavna navika. Ova dečija pasta za zube nežno čisti mlečne zube i pomaže u održavanju zdravlja desni. Njena blaga formula je prilagođena potrebama dece uzrasta od tri do sedam godina, pružajući im adekvatnu negu. Redovnom upotrebom AZETAbio paste za zube doprinosi se očuvanju zdravog osmeha.
dm broj proizvoda: 3148213
GTIN: 8051566730940
Karakteristike proizvoda
Karakteristike proizvoda
- Preporučeni uzrast:
- od 3. godine
- Karakteristike proizvoda:
- bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, Veganski, prirodna kozmetika
- Faza života:
- junior
Informacije o ekološkim oznakama i sertifikatima održivosti
Informacije o ekološkim oznakama i sertifikatima održivosti
Ovaj proizvod ima ekološku oznaku ili sertifikat održivosti. Ovom informacijom želimo da obezbedimo transparentnost u vezi sa odgovarajućim svojstvom(a) proizvoda.
Sastojci
Sastojci
1. PURIFIED WATER 54,81% 2. SORBITOL 70%, 20% 3. GLYCERYN 18% 4. XANTAN GUM 2,3% 5. SIDENT 9 1,5% 6. SODIUM SACCARIN 1,1% 7. SENSIVA PA 20 0,8% 8. XYLITOL 0,7% 9. AROMA PEACH 0,6% 10. SYMBIO SOLV XC 0,18% 11. ORGANIC ALOE EXTRACT 1:2 0,01%
Napomena za upotrebu
Napomena za upotrebu
Pritisnite lagano dok ne izađe pasta za zube. Prati zube dva puta dnevno.
Proizvođač/Distributer
Proizvođač/Distributer
Distributer: HOLD Organic d.o.o., Velemajstora Bore Kostica 14, Beograd
Proizvođač: Zava Gli - Via Quinto Bucci, 163, 47521 Cesena
Email: holdorganic@hold.co.rs
Zemlja porekla
Zemlja porekla
EU, Italija.
Inspirišite se
Slični proizvodi
- Marka: AZETA bio; Ime proizvoda: bebi ulje Breskva, za masažu, 50 ml; Cena: 1.749,00 RSD; Osnovna cena: 50 ml (349,80 RSD za 10 ml); Samo online logo; Dostupnost: Status zelena Dostupno, Status crvena Proizvod dostupan samo online1.749,00 RSD50 ml (349,80 RSD za 10 ml)DostupnoProizvod dostupan samo online
Kraj liste
Kupuju i drugi kupci
- Marka: Frosch baby; Ime proizvoda: Tečni detergent za pranje veša i dečije odeće, 1,5 l; Cena: 1.029,00 RSD; Osnovna cena: 1,5 l (686,00 RSD za 1 l); Upozorenje: Štetne, nadražujuće supstance; Dostupnost: Status zelena Dostupno, Status siva Izaberite dm prodavnicu1.029,00 RSD1,5 l (686,00 RSD za 1 l)DostupnoIzaberite
Kraj liste
Još AZETA bio proizvoda