OLIVALČIČAK ŠAMPON - za ublažavanje suve peruti i jačanje korena kose, 250 ml
749,00 RSD
250 ml (299,60 RSD za 100 ml)uključen PDV, uz
Nije dostupno
Trenutno nije moguće prikazati dostupnost u dm prodavnici
Besplatna dostava od 3.000 RSD
Mogućnost plaćanja pouzećem
Besplatan povrat proizvoda
Kraj liste
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- Tretmanski šampon protiv suve peruti
- Podstiče rast kose
- Obogaćen pantenolom
- Jača koren kose
OLIVAL ČIČAK šampon namenjen je regulisanju suve peruti na vlasištu i nezi oštećene kose. Kremasta tekstura šampona pomaže u podsticanju rasta nove, mlade kose i sprečava njeno opadanje. Uz pomoć delotvornih supstanci poput inulina, tanina i pantenola omogućava obnovu vlasišta i jača koren kose. Formulacija ovog tretmanskog šampona je bez silikona.
dm broj proizvoda: 2349713
GTIN: 3858892693896
Karakteristike proizvoda
Karakteristike proizvoda
- Tip proizvoda:
- šampon
- Delovanje:
- protiv peruti, protiv opadanja kose
- Karakteristike proizvoda:
- bez alkohola
Sastojci
Sastojci
SASTOJCI/SESTAVINE/INGREDIENTS: AQUA, ZEA MAYS STARCH, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, DISODIUM LAURYL SULFOSUCCINATE, CETEARYL ALCOHOL, SODIUM LAURETH SULFATE, SESAMUM INDICUM SEED OIL, GLYCERIN, HYDROGENATED CASTOR OIL, ARCTIUM LAPPA ROOT EXTRACT, PANTHENOL, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, CITRIC ACID, COCAMIDOPROPYL BETAINE, CI 77891, CI 19140, PEG-8, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, ASCORBYL PALMITATE, ASCORBIC ACID, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE, PARFUM, AMYL CINNAMAL, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL, ISOEUGENOL, LIMONENE, LINALOOL
Napomena za upotrebu
Napomena za upotrebu
Nanesite šampon na mokru kosu, lagano umasiravajte nekoliko minuta pa isperite
Uputstvo za čuvanje
Uputstvo za čuvanje
Čuvati na 15 – 25 °C
Proizvođač/Distributer
Proizvođač/Distributer
MENTIS d.o.o.
Bulevar Milutina Milankovića 1v, 11070 Novi Beograd
Zemlja porekla
Zemlja porekla
EU, Hrvatska
Inspirišite se
Slični proizvodi
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Ime proizvoda: OIL REPAIR INTENSIV šampon za ekstremno oštećenu i suvu kosu, 250 ml; Cena: 199,00 RSD; Osnovna cena: 250 ml (79,60 RSD za 100 ml); dm marka logo; Dostupnost: Status zelena Dostupno, Status siva Izaberite dm prodavnicu199,00 RSD250 ml (79,60 RSD za 100 ml)DostupnoIzaberite
Kraj liste
Kupuju i drugi kupci
Kraj liste
Još OLIVAL proizvoda



