OLIVALČAROBNO SUVO ULJE - za telo, lice i kosu, 50 ml
Aktuelna cena:999,00 RSD | Prethodna cena:1.999,00 RSD
50 ml (1.998,00 RSD za 100 ml)Važi od 01.12.2025.Dok traju zaliheuključen PDV, uz
Nije dostupno
Trenutno nije moguće prikazati dostupnost u dm prodavnici
Besplatna dostava od 3.000 RSD
Mogućnost plaćanja pouzećem
Besplatan povrat proizvoda
Kraj liste
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- Namenjeno za negu lica, tela i kose
- Obogaćeno prirodnim uljima lešnika, argana, jojobe, divlje ruže i makadamije
- Savršeno za negu posle sunčanja jer vraća koži potrebnu vlagu
- Čini kožu mekom i svilenkastom, a vrhove kose nahranjenim i zaštićenim
OLIVAL ČAROBNO SUVO ULJE namenjeno je za negu lica, tela i kose. Obogaćeno je magičnom formulacijom na bazi prirodnih ulja lešnika, argana, jojobe, divlje ruže i makadamije koja kožu čine mekom i svilenkastom, a vrhove kose nahranjenim i zaštićenim. Brzo se upija u kožu i čini je neodoljivo mekom i nežnom na dodir. OLIVAL ČAROBNO SUVO ULJE je savršen izbor za negu posle sunčanja jer koži vraća potrebnu vlagu i ublažava štetne efekte UV zraka.
dm broj proizvoda: 2400121
GTIN: 3859892751586
Karakteristike proizvoda
Karakteristike proizvoda
- Područje primene:
- lice, telo
- Efekat:
- hidratantni efekat
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- ulje
- Delovanje:
- nega
Sastojci
Sastojci
SIMMONDSIA CHINESIS SEED OIL,ISOPROPYL MYRISTATE,DIETHYK+LHEXYL ADIPATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE,HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, MACADAMIA INTEGRIFOLIA SEED OIL,ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL,ROSA CANINA FRUIT OIL,CORYLUS AVELLANA SEED OIL,PARFUM,BENZYL SALICYLATE,LINALOOL,CITRONELLOL,LIMONENE
Napomena za upotrebu
Napomena za upotrebu
Nanesite malu količinu suvog ulja na telo, lice i kosu.
Proizvođač/Distributer
Proizvođač/Distributer
MENTIS d.o.o.
Bulevar Milutina Milankovića 1v, 11070 Novi Beograd
Zemlja porekla
Zemlja porekla
EU, Hrvatska
Inspirišite se
Slični proizvodi
Kraj liste
Kupuju i drugi kupci
- Marka: Nutrino Lab; Ime proizvoda: LAB ROOT POWER MIX - jabuka, malina, jagoda i cvekla, 180 g; Pravna kategorija: Dodatak ishrani; Cena: 199,00 RSD; Osnovna cena: 180 g (110,56 RSD za 100 g); Dostupnost: Status zelena Dostupno, Status siva Izaberite dm prodavnicu199,00 RSD180 g (110,56 RSD za 100 g)DostupnoIzaberite
- Marka: GARNIER BOTANIC THERAPY; Ime proizvoda: Avocado Oil&Shea Butter šampon za suvu talasastu i kovrdžavu kosu, 400 ml; Cena: 599,00 RSD; Osnovna cena: 400 ml (149,75 RSD za 100 ml); Dostupnost: Status zelena Dostupno, Status siva Izaberite dm prodavnicu599,00 RSD400 ml (149,75 RSD za 100 ml)DostupnoIzaberite
- Marka: AFRODITA; Ime proizvoda: PROBIOTIC THERAPY gel za intimnu negu, 200 ml; Cena: 519,00 RSD; Osnovna cena: 200 ml (259,50 RSD za 100 ml); Samo online logo; Dostupnost: Status zelena Dostupno, Status crvena Proizvod dostupan samo online519,00 RSD200 ml (259,50 RSD za 100 ml)DostupnoProizvod dostupan samo online
Kraj liste
Još OLIVAL proizvoda



