BiobazaSensation deo roll-on GREEN TEA, 20 ml
199,00 RSD
20 ml (99,50 RSD za 10 ml)uključen PDV, uz
Dostupno
Standardna isporuka 2-5 radnih dana
Proverite dostupnost u
Besplatna dostava od 3.000 RSD
Mogućnost plaćanja pouzećem
Besplatan povrat proizvoda
Kraj liste
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- Za dugotrajan osećaj suvoće i svežine
- Specijalna formulacija sa sodom bikarbonom
- Uspešna neutralizacija neprijatnih mirisa
- Sadrži ekstrakte zelenog čaja, žalfije i masline
- Bez aluminijuma i alkohola
BIOBAZA Sensation deo roll- GREEN TEA pruža dugotrajan osećaj suvoće i svežine. Obogaćen je specijalnom prirodnom formulacijom sa sodom bikarbonom za uspešno neutralisanje neprijatnih mirisa. BIOBAZA Sensation deo roll- GREEN TEA sadrži ekstrakte zelenog čaja, žalfije i masline koji će svojim divnim svežim mirisom očarati sva vaša čula. Dermatološki je testiran i pogodan za svakodnevnu upotrebu.
dm broj proizvoda: 2428294
GTIN: 3856020902971
Karakteristike proizvoda
Karakteristike proizvoda
- Efekat:
- hidratantni efekat
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- roll-on
- Tip kože:
- normalna koža
- Karakteristike proizvoda:
- bez silikona, bez aluminijumskih soli, osetljiva nega
Upozorenje
Upozorenje
Prirodna kozmetika - travel
Sastojci
Sastojci
AQUA, SODIUM BICARBONATE, GLYCERIN, XANTHAN GUM, PHENETHYL ALCOHOL (and) CAPRYLYL GLYCOL, AROMA* (green tea), OLEA EUROPAEA LEAF EXTRACT, SALVIA OFFICINALIS LEAF EXTRACT, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL, GERANIOL, LINALOOL, CITRAL.*Natural
Proizvođač/Distributer
Proizvođač/Distributer
MAGDIS INTERNATIONAL D.O.O.BEOGRAD
Bulevar Arsenija Čarnojevića 78/20
11070 Beograd, Srbija
Zemlja porekla
Zemlja porekla
EU, Hrvatska
Inspirišite se
Slični proizvodi
Kraj liste
Kupuju i drugi kupci
- Marka: ebelin; Ime proizvoda: Jastučići od vate, 30 kom; Cena: 59,00 RSD; Osnovna cena: 30 kom (1,97 RSD za 1 kom); dm marka logo; Dostupnost: Status zelena Dostupno, Status siva Izaberite dm prodavnicu
- Marka: TOP TEN; Ime proizvoda: QUICK DRY Antibakterijskii sprej za dezinfekciju ruku, 2x12.5ml, 25 ml; Pravna kategorija: Biocid; Cena: 229,00 RSD; Osnovna cena: 25 ml (91,60 RSD za 10 ml); Dostupnost: Status zelena Dostupno, Status siva Izaberite dm prodavnicu229,00 RSD25 ml (91,60 RSD za 10 ml)DostupnoIzaberite
- Marka: Jessa; Ime proizvoda: Vlažne maramice za intimnu negu - sa ekstraktom kamilice i mlečnom kiselinom. putna ambalaža, 10 kom; Cena: 99,00 RSD; Osnovna cena: 10 kom (9,90 RSD za 1 kom); dm marka logo; Dostupnost: Status zelena Dostupno, Status siva Izaberite dm prodavnicu
Kraj liste
Još Biobaza proizvoda



