GARNIER AMBRE SOLAIREAFTER SUN umirujući losion za lice i telo posle sunčanja, 400 ml
1.399,00 RSD
400 ml (349,75 RSD za 100 ml)uključen PDV, uz
Nije dostupno
Trenutno nije moguće prikazati dostupnost u dm prodavnici
Besplatna dostava od 3.000 RSD
Mogućnost plaćanja pouzećem
Besplatan povrat proizvoda
Kraj liste
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- Losion nakon sunčanja
- Za telo i lice
- Obogaćeno aloe verom
- Umiruje kožu, hladi je i intenzivno hidrira i do 24h
- Nemasna, nelepljiva formula brzo se upija
GARNIER AMBRE SOLAIRE AFTER SUN umirujući losion za lice i telo nahraniće svaku kožu koja je dehidrirana naročito posle sunčanja. Pored intenzivne hidratacije, ovaj losion pruža i efekat hlađenja i hidrataciju Vašoj koži i do 24h. Formula je obogaćena aloe verom, koja je poznata po izuzetnim hidratantnim svojstvima. GARNIER AMBRE SOLAIRE AFTER SUN umirujući losion za lice i telo osmišljen je i kreiran tako da posebno pogoduje suvoj i dehidriranoj koži nakon izlaganju sunci, hrani je i prijatno hladi. Formula ovog losion nije lepljiva, masna već nasuprot veoma prijatna na koži i laka za upotrebu. Uz trenutnu moć upijanja, ostaviće kožu mekom na dodir i divno mirišljavom. GARNIER AMBRE SOLAIRE AFTER SUN umirujući losion za lice i telo za umirenu, negovanu i hidriranu kožu i do 24h.
dm broj proizvoda: 2063336
GTIN: 3600540305381
Karakteristike proizvoda
Karakteristike proizvoda
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- losion
- Delovanje:
- nega, hidratantno
Upozorenje
Upozorenje
Čuvati izvan domašaja dece. Ne gutati.
Sastojci
Sastojci
AQUA / WATER, PARAFFINUM LIQUIDUM / MINERAL OIL, GLYCERIN, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER, PEG-100 STEARATE, GLYCERYL STEARATE, DIMETHICONE, CETEARYL ALCOHOL, SODIUM HYDROXIDE, PHENOXYETHANOL, LIMONENE, XANTHAN GUM, ZINC GLUCONATE, LINALOOL, ALOE BARBADENSIS / ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, CARBOMER, FARNESOL, GERANIOL, BISABOLOL, METHYLPARABEN, CITRONELLOL, CITRAL, PARFUM / FRAGRANCE.
Napomena za upotrebu
Napomena za upotrebu
Nanesite na kožu nakon izlaganja suncu.
Uputstvo za čuvanje
Uputstvo za čuvanje
Čuvati na suvom mestu na temperaturi od +6°C do +25°C, izbegavajući direktno izlaganje sunčevoj svetlosti.
Proizvođač/Distributer
Proizvođač/Distributer
L`oreal Balkan d.o.o.
Bulevar Zorana Đinđića 64 A/IV, Beograd
Zemlja porekla
Zemlja porekla
EU, Nemačka
Inspirišite se
Slični proizvodi
- Marka: HAWAIIAN Tropic; Ime proizvoda: AFTER SUN gel posle sunčanja, 200 ml; Cena: 999,00 RSD; Osnovna cena: 200 ml (499,50 RSD za 100 ml); Samo online logo; Dostupnost: Status zelena Dostupno, Status crvena Proizvod dostupan samo online999,00 RSD200 ml (499,50 RSD za 100 ml)DostupnoProizvod dostupan samo online
Kraj liste
Kupuju i drugi kupci
- Marka: Aptamil; Ime proizvoda: PRONUTRA 3 mlečna formula za malu decu, od 12 meseci, 800 g; Pravna kategorija: Prelazno mleko; Cena: 2.549,00 RSD; Osnovna cena: 800 g (318,63 RSD za 100 g); Dostupnost: Status zelena Dostupno, Status siva Izaberite dm prodavnicu2.549,00 RSD800 g (318,63 RSD za 100 g)DostupnoIzaberite
- Marka: Carroten; Ime proizvoda: INTENSE TEN ulje za ubrzano tamnjenje, SPF6, 200 ml; Cena: 869,00 RSD; Osnovna cena: 200 ml (434,50 RSD za 100 ml); Samo online logo; Dostupnost: Status zelena Dostupno, Status crvena Proizvod dostupan samo online869,00 RSD200 ml (434,50 RSD za 100 ml)DostupnoProizvod dostupan samo online
Kraj liste
Još GARNIER AMBRE SOLAIRE proizvoda


